TagsForLikes Pro 2.0.2 (ios)

TagsForLikes Pro

TagsForLikes Pro
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Instagram'daki en popüler etiketleri öğrenerek, paylaşımlarınıza ekleyebilir ve beğeni sayınızı arttırabilirsiniz.

Instagram’da en popüler etiketleri bularak, paylaşımlarınızın daha çok beğeni almasını istiyorsanız TagsForLikes Pro uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

iOS işletim sistemli cihazlarınız üzerinden, çeşitli kategorilerde kullanılan en popüler Instagram etiketlerini bulmanızı sağlayan TagsForLikes Pro uygulaması, paylaşımlarınızın da daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağlıyor. Aile, Sanat, Müzik, Moda, Yemek, Seyahat, Şehir, Takipçi, Hayvanlar ve daha birçok kategori bulunan uygulamada, uygun kategorilerden birini seçerek en popüler, ikinci ve üçüncü popüler etiketlere anında ulaşabiliyorsunuz. Seçimlerinizi tamamladıktan sonra ekranda görünen etiketleri, Copy Tags butonunu kullanarak kopyalayabilir, paylaşacağınız içeriklerin açıklama kısmına yapıştırabilirsiniz. Bu sayede, kullandığınız etiketler altında paylaşılan fotoğraflar arasında yerini alarak daha geniş kitlelere ulaşmanız mümkün.

Instagram’da etiket kullanımı her ne kadar faydalı görünse de, spam damgası yememek için daha az etiket kullanmanızı tavsiye ediyorum. Bu sayede hem popülerliğinizi arttırabilir, hem de spam görüntüsünden kurtulabilirsiniz. Eğer siz de popülerliğinizi arttırmak ve paylaşımlarınızın daha geniş kitlelere ulaşmasını istiyorsanız, TagsForLikes Pro uygulamasını 0.99 dolar karşılığında iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

YORUMLAR