Tales of Honor: The Secret Fleet

Tales of Honor: The Secret Fleet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tales of Honor: The Secret Fleet bilim kurguya dayalı yapısıyla dikkat çeken aksiyon rol yapma karşımı bir oyun.

Tales of Honor: The Secret Fleet iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli oyunlardan bir tanesi. Oyun bizleri bilim kurguya dayalı bir maceraya davet ediyor. Kendi uzay gemisi filomuzu yönetebileceğimiz oyunda yeri geldiğinde stratejik hamleler yapmamız, yeri geldiğinde de bol aksiyonlu çatışmalara girmemiz gerekecek.


Oyunun en ilgi çeken özelliği ise sunduğu güçlendirme seçenekleri. Gerçekten pek az oyunda bu kadar geniş bir güçlendirme seçeneği listesiyle karşılaşıyoruz. Bunları kullanarak gemilerimize farklı özellikler katabilir ve düşman birimlerine karşı üstünlük elde edebiliriz. Geminizi, silahlarınızı, diğer sistemleriniz ve mürettebatınızın özelliklerini güçlendirerek oyunda zorlu görevlerin üstesinden gelebilirsiniz.

Başta da belirttiğim gibi oyun aksiyon rpg teması üzerine kurulu. Yani saf aksiyon veya saf rol yapma mevcut değil. İki kategorinin harmanlanmış olması Tales of Honor'ı denenmesi gereken oyunlardan biri yapıyor. Heyecanlı ve aksiyon odaklı bir oyun arıyorsanız, bu oyuna mutlaka göz atmalısınız.