Talking Angela 2.1 (ios)

Talking Angela

2.1
Talking Angela
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    3,310

  • Üretici

    Outfit7

Talking Angela, iPhone ve iPad'leriniz ile birlikte kedi Angela ile konuşup, ona sürprizler yapabileceğiniz güzel bir eğlene uygulamasıdır.

Talking Angela, Paris şehrinin prensesi Angela ile birlikte oldukça eğleneceğiniz güzel bir iOS uygulamasıdır. Aşk şehri PAris'te bulunan kedi Angela ile konuşabileceğiniz, hediye alabileceğiniz ve şaşırtabileceğiniz uygulamada çok eğlenebilirsiniz.

Angela'ya hediyeler alarak, dolabını doldurabilir, onu şaşırtmak için farklı şeyler yapabilir hatta ona dil bile çıkartabilirsiniz. Fakat bir prensesi etkilemek için dil çıkart mak pekte uygun olmayabilir.

Angela bilginizi test etmek için size sorular sorabilir. Soru sormasını istediğiniz zaman mesajlaşma ekranına ''give me a quiz'' veya ''start quiz'' yazmalısınız. Ayrıca Angela iPhone ve iPad'lerinizin ön kamerası sayesinde gülüşlerinizi ve esnemelerinizi farkedebilir. Güldüğünüzü farkettiğinde oda size benzer şekilde gülecektir.

Sıkıldığınız zamanlarda veya stress atmak için ideal olan uygulama sayesinde keyifli vakir geçirmek mümkün. Angela ile chat yaparken sorduğunuz sorulara cevap alabilirsiniz. Ayrıca Angela sizin falınıza bakarak gelecekte sizi nelerin beklediğini söyler. Yazarak sorduğunuz soruları hem yazılı hemde sesli yanıtlayan Angela'yı çok seveceğinize eminim.

Angela'nın sizin için yaptıkları bunlarla sınırlı değil tabiki. İstediğiniz zaman size şarkı söyleyebilen Angela, dilediğinizde sizi güldürmek için espri bile yapabiliyor.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Talking Angela'yı hemen indirerek onu şaşırtmaya ve eğlenmeye hemen başlayabilirsiniz.

YORUMLAR