Talking Tom Bubble Shooter 1.1 (ios)

Talking Tom Bubble Shooter

1.1
Talking Tom Bubble Shooter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Talking Tom Bubble Shooter, Konuşan Tom ve Angela'nın baloncuk vurmaca oynadığı yeni Outfit7 oyunu.

Talking Tom Bubble Shooter (Konuşan Tom Baloncuk Vurmaca) oyununda sevimli kedi Tom ve onun kız arkadaşı Angela’nın baloncuklardan kurturmalarına yardımcı oluyoruz. Etraflarını saran ne zaman patlayacağı belli olmayan renkli baloncukları tek tek vurmaktan başka şansları yok. Son derece seri davranarak renkli baloncukları vurmalıyız.

Talking Tom (Konuşan Tom) serisinin yapımcısı Outfit7’nin tüm platformlarda karşımıza çıkan yeni oyununda balon patlatmadaki ustalığımızı gösteriyoruz. Hemen üzerimizde beliren rengarenk baloncukları elimizdeki balon ateşleciyi kullanarak patlatmaya çalışıyoruz. Aynı renkte en az üç balon yan yana geldiğinde balon patlamış oluyor. Balonları çok seri patlamamız gerekiyor. Fazla beklersek yenileri ekleniyor ve karışıık sırada olduklarından patlatmamız zorlaşıyor.

Kolay oynanışına rağmen eğlendirmeyi başaran oyunda ilerledikçe yeni karakterler dahil oluyor. Tom ve Angela’nın yanı sıra birçok sevimli karakter karşımıza çıkıyor. Karakterler haricinde baloncukları daha kısa sürede patlatmamızı sağlayan güçlendiriciler, sonraki aşamaya geçmemizi engelleyen bölüm sonu yaratıkları çıkıyor.

YORUMLAR