Tap! Tap! Faraway Kingdom

Tap! Tap! Faraway Kingdom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tap! Tap! Faraway Kingdom, sadık bir şövalye yerine geçip yaratıklarla savaştığınız bir iOS oyunu.

Tap! Tap! Faraway Kingdom, retro görselleriyle nostalji yaşatan savaş oyunları arasında ve hem ücretsiz hem de ufak boyutlu. iPhone ve iPad’imizde oynayabildiğimiz savaş oyununda sadık şövalyenin yerine geçiyor ve krallığımıza ait değerli bir şeyi çalan kara ejderhanın peşine düşüyoruz.

Süper kolay oynanışa sahip olmasıyla küçük büyük herkesin rahatlıkla oynayabileceği retro savaş oyununda kara ejderhaya ulaşana dek yüzlerce yaratıkla savaşıyoruz. Birbirinden çirkin yaratıkları öldürmek için kılıcımızı büyük ustalıkla kullanıyoruz. Gerek yaratıklar gerekse de askerler hem arkamızda hem de önümüzde olduklarından iki tarafı da korumak durumundayız. Daha da kötüsü savaşa ara verme lüksümüz bulunmuyor.

Birkaç bölüme ayrılmış ekranda aksiyonun döndüğü sürükleyici savaş oyununda ilerledikçe şövalyemiz güçleniyor. Öldürdüğümüz her yaratıktan altın çıkıyor; bunları kullanarak saldırı ve savunma yeteneğimizi daha da geliştiriyoruz. Geliştirme kısmını kesinlikle atlamayın. Zira kara ejderhayl karşı karşıya geldiğinizde onu yenmek için güce ihtiyacınız olacak.

YORUMLAR