Tatil Sepeti 2.0.2 (ios)

Tatil Sepeti

Tatil Sepeti
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tatil Sepeti, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz harika bir seyahat uygulamasıdır.

Tatil Sepeti, tatil planı yapan ve en iyi fiyatlara ulaşmayı isteyenlerin mutlaka denemesi gereken bir seyahat uygulaması. Ülkemizin en çok tercih edilen uygulamalarından biri olan Tatil Sepeti'ni iPhone ve iPad cihazlarınızdan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zengin içeriği ve güvenli bir uygulama olması sebebiyle gönül rahatlığıyla rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz.

Seyahat ve tatil rezervasyonlarınızı yapabileceğiniz uygulamalar piyasada sıkça bulunuyor. Aralarındaki rekabeti kıyaslamaya kalksak sabahlara kadar tartışabiliriz. Fakat bu alanda yerli bir yapıma ihtiyaç duyuyorsanız ve muhatabınızın bir Türk şirketi olmasını istiyorsanız Tatil Sepeti uygulamasını tercih etmeniz gerektiğini düşünüyorum. Kullanım kolaylığı sayesinde, konumuzuna en yakın tesisler hakkında tavsiye alabilme, otel değerlendirmeleri ve harita üzerinde konum görüntüleme olanağına da sahipsiniz. Bunun yanında Tatil Sepeti güvencesi altında rahatlıkla işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Yurtiçi ve yurtdışı oteller, rezervasyonlar, uçak bileti satın almalar ve paket turlara katılmak tamamen sizin elinizde.

Uygulama içeriğinde neler var?

  • Yurtiçinde 1500'den fazla, yurtdışında 100.000'den fazla otel
  • Yüzlerce yurtiçi ve yurtdışı paket turları
  • Pek çok havayolu şirketinden uçak bileti satın alabilme
  • Kaliteli ve detaylı tesis resimleri

Seyahat etmeyi seviyor ve bu kategorideki en iyi seçeneklere ulaşmak istiyorsanız Tatil Sepeti uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Geniş ödeme yelpazesi ve en iyi fiyat garantisiyle sizi fazlasıyla memnun edeceği kanaatindeyim. Denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR