Tayo's Driving Game 1.1 (ios)

Tayo's Driving Game

1.1
Tayo's Driving Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eğlence ve eğitimi bir araya getiren bir çocuk oyunu olan Tayo's Driving Game tamamen ücretsiz.

Otobüs tutkusuyla yanıp tutuşan bir çocuğunuz varsa kemerlerini sıkı bağlamasını sağlayacak bir oyuna hazır olun. iOS için çıkan eğlenceli ve eğitici bir uygulama olan Tayo's Driving Game boyama oyunundan birçok farklı oyun moduna kadar geniş kapsamlı bir eğlence paketini yanında getiriyor. Cars filminden sonra iyice popüler olan konuşan arabalara katkı olarak kendi güleryüzlülüğünü gizlemeyen Tayo isimli minik otobüs ile mutlu bir şehir hayatını deneyimleyin.

Şehir içerisinde gündelik bir yaşam düzeni olan bir belediye otobüsünün penceresinden bakın. Tayo's Driving Game bu döngü içerisinde birçok farklı oyun modu barındırıyor. Bunların içerisinde otobüs boyama, ulaşım hattını düzenleme ve birebir otobüs yolculuğu yapma gibi seçenekler ön plana çıkıyor. Çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlayacak bu çalışma matematik problemlerini bile eğlenceli bir biçimde sunmak konusunda iyi iş çıkartıyor. Etrafta bu iki kategoriyi harmanlayan oyunların az olduğu düşünülecek olursa iyi bir oyun olduğunu iddia etmek güç olmuyor.

Çocuklarınızı sevindirecek bir oyun olarak iPhone ve iPad cihazlarınız için hazırlanmış olan Tayo's Driving Game tamamen ücretsiz olarak indiriliyor. Üstelik uygulama içi satın alma seçeneklerinin bulunmaması nedeniyle oyunu indirmekle birlikte tam paketinden yararlanmış olacaksınız.

YORUMLAR