TEKKEN

TEKKEN
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    496

  • Üretici

    BANDAI NAMCO Entertainment Inc.

TEKKEN (mobile), Namco tarafından geliştirilen, iPhone ve iPad'de oynanabilir ücretsiz dövüş oyunu.

TEKKEN (mobile), Namco tarafından geliştirilen dövüş oyununun yeni nesil mobil cihazlara uyarlanmış sürümü. PAUL, KAZUYA, XIAOYU, LAW, PANDA, NINA ve diğer tüm ünlü dövüşçülerin yer aldığı üç boyutlu dövüş oyunu, iOS platformunda da ücretsiz indirilmeye açılmasıyla sevindiriyor.

iPhone ve iPad cihazınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz en iyi dövüş oyunlarından biri TEKKEN. Atari salonlarında, PlayStation oyun konsolunda, PC’de başında saatler harcadığımız (harcadığınızı düşündüğüm) dövüş oyunu artık mobilde de oynanabiliyor. Üstelik indirmesi de oynaması da ücretsiz ve 1GB altı boyuta sahip olmasına karşın son derece keskin, net, yüksek kalitede grafikler sunuyor. TEKKEN mobil, her yönüyle AAA kalitesinde bir dövüş oyunu olmuş.

TEKKEN mobilde Hikaye Modu, Dojo Meydan Okuma ve Canlı Etkinlikler olmak üzere üç oyun modu yer alıyor. Hikaye modunda efsanevi dövüşçü Kazuya Mishima’nın yerine geçiyor, harita üzerinden görevleri tamamlayarak ilerliyorsunuz. Dojo meydan okumada kendi takımınızı kurup arkadaşlarınıza veya topluluğa karşı online karşılıklı dövüşüyorsunuz. Günlük, haftalık ve aylık düzenlenen canlı etkinlikler, nadir görülen karakterler ve içeriklerle tanışmanıza vesile oluyor.

YORUMLAR