Tennis Champs Returns 1.2 (ios)

Tennis Champs Returns

1.2
Tennis Champs Returns
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tennis Champs Returns mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir tenis oyunudur

Tennis Champs Returns, Amiga bilgisayarlar üzerinde oynadığımız bir hayli eski bir klasik tenis oyunu olan Tennis Champs'ın günümüz mobil cihazları için geliştirilmiş ve yenilenmiş versiyonu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabeltlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Tennis Champs Returns'de oyuncular kariyer modunda oyuna başlayarak bir tenis şampiyonu olabilmek için maçlara çıkıyorlar ve farklı rakipleriniyenmeye çalışıyorlar. Bu modda 200'den farklı tenisçiyle karşılaşırken dünyayı dolaşıyoruz ve farklı yerlerde karşılaşmalara çıkıyoruz.

Tennis Champs Returns'ün bir diğer modu olan Daily Challenges modunda oyunculara farklı mini oyunlar sunuluyor. Bu modda oyuncular farklı hedefleri gerçekleştirmek için çabalarken heyecan dolu anlar yaşayabiliyorlar.

Tennis Champs Returns retro tarzda göze oldukça hoş görünen 8 bit grafiklere sahip. Kontroller karışık değil ve oynanış da bir hayli keyifli. Eğer tenis oyunlarını seviyorsanız bu oyunu kaçırmayın.

YORUMLAR