Terminator Genisys: Revolution

Terminator Genisys: Revolution
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Terminator Genisys: Revolution kaliteli grafiklere sahip bir mobil aksiyon oyunudur

Terminator Genisys: Revolution mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bolca aksiyon içeren bir Terminator oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz TPS türünde bir aksiyon oyunu olan Terminator Genisys: Revolution aslında önümüzdeki günlerde vizyona girecek olan Terminator Genisys'nin resmi mobil oyunu olarak tasarlanmış bir yapım. Terminator Genisys: Revolution'da insanoğlunu kurtarmaya çalışan ve bu amaçla robotlarla savaşan bir kahramanı yönetiyoruz. Maceramız Skynet güçleri tarafından hapsedildikten sonra başlıyor. İlk işimiz olarak bu hapishaneden kaçıyoruz ve Skynet'e karşı direniş başlatarak insanoğlunun kurtuluşunu sağlamak için savaşmaya başlıyoruz.

Terminator Genisys: Revolution'da farklı görevleri seçebilmekteyiz. Bu farklı görev türlerini tamamladıkça para ve rütbe kazanarak direniş örgütü içerisinde yükselebiliyoruz. Paramızı çeşitli silah seçeneklerini satın almak, silahlarımızı geliştirmek veya savaşlarda bize yardımcı olacak ekipmanları satın almak için kullanabiliyoruz. Oyun boyunca standart robotların haricinde çeşitli savaş makinaları ve güçlü düşmanlar ile karşılaşıyoruz.

3. şahıs bakış açısından oynadığımız Terminator Genisys: Revolution oldukça güzel grafiklerle donatılmış bir oyun. Oyunun eksi yönü ise yüksek uygulama içi satın alım fiyatları.

ARTILAR

Güzel grafikler

EKSİLER

Yüksek uygulama için satın alım fiyatları

YORUMLAR