Tesla Wars 3.2.0 (ios)

Tesla Wars

Tesla Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aksiyon dolu atmosferiyle öne çıkan Tesla Wars en iyi iOS oyunlarından bir tanesi.

Tesla Wars iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz en keyifli ve aksiyon dolu oyunlardan bir tanesi. Her ne kadar tüm iOS cihazları için destek sağlasa de ben bu oyunu özellikle iPad'inizde oynamanızı tavsiye ediyorum.

Oyunda ekrana dokunduğumuzda elektrik fırlatan bir kuleye sahibiz ve etraftan gelen düşmanları yok etmeye çalışıyoruz. İlk başlarda tek tük gelen bu adamlar sorun yaratmıyor. Biraz ilerledikten sonra silahlanmış olarak daha kalabalık olarak geliyorlar. Işte problem bu noktada başlıyor çünkü ekranın farklı yerlerinden geldikleri için hepsine aynı anda müdahale etmek imkansız hale geliyor.

Parmaklarınız çok hızlı hareket etmeli ve düşmanlarınızı kısa sürede yok etmelisiniz. Kulenize fazla yaklaşırlarsa zarar veriyorlar. Bu tarz bir oyundan beklendiği gibi Tesla Wars'da onlarca farklı upgrade bulunuyor. Bu yükseltmeleri kullanarak kulenizi ve özel güçlerinizi daha ölümcül kılabilirsiniz. Oyunda en ilgi çeken kısım ses efektleri. Her silahın farklı sesi mevcut ve bunlar oldukça gerçekçi bir yapıya sahip.

Eğer siz de kule savunma oyunlarndan hoşlanıyorsanız muhteşem bir atmosfer sunan Tesla Wars'u mutlaka denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR