The Amazing Bernard 1.11 (ios)

The Amazing Bernard

The Amazing Bernard
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Amazing Bernard mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

The Amazing Bernard boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan kaliteli bir mobil platfrom oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir platform oyunu olan The Amazing Bernard'da Bernie O'Tag adlı kahramanımızın hikayesi konu alınıyor. Bernie O'Tag dünyaca tanınmış olan ve en tehlikeli görevleri gerçekleştirerek dünyayı defalarca kurtarmış bir süper kahramandır. Fakat Bernie O'Tag bir efsaneye dönüşmeden önce birçoğumuz gibi sıradan bir kişiydi, hatta korkak biri olarak bile nitelendirilebilirdi. Peki Bernie ne oldu da efsanevi bir kahramana dönüştü? İşte bu oyun Bernie'nin sıradışı süper kahraman olma hikayesini konu alıyor.

The Amazing Bernard 2 boyutlu graifklere sahip olan bir platform oyunu. Oyunun grafiklerinin göze oldukça hoş göründüğünü belirtmekte fayda var. Mekan tasarımları ve çizimler kaliteli gözükmekte. 30 farklı bölümün yer aldığı oyunda her bölümde bizi farklı bulmacalar ve zorlu engeller bekliyor. Bu bulmacaları ve engelleri aşabilmek için kahramanımızın platform yaratma yeteneğinden ve akrobatik yeteneklerinden faydalanıyoruz. Tabi bir yandan da enerji barını takip etmemiz gerekiyor.

The Amazing Bernard içerisinde klasik oyun moduun yanısıra bir de oyunun sonsuz koşu modu yer alıyor. Bu sayede oyunculara farklı mücadeleler sunulabiliyor.

YORUMLAR