The Fear: Haunted House

The Fear: Haunted House
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Fear: Haunted House, iPhone ve iPad üzerinden oynanabilen ve Türk oyun geliştiricileri tarafından piyasaya sürülen bir tür korku oyunudur.

The Fear: Haunted House, iPhone ve iPad üzerinden oynanması için geliştirilmiş bir tür korku oyunudur. 

Türk oyun geliştiricisi Genetic Studios'un ellerinden çıkan The Fear: Karabasan Vahşet Evi, son zamanlarda bayağı eksikliğini duyduğumuz korku oyunları için müthiş bir alternatif oluşturmaya geliyor. Bir gizemin peşinden koştuğumuz oyunda, yüksek grafik kalitesi de mevcut. İyi ayarlanmış kurgusu ve özellikle hikayesinin son anlarıyla oyuncularuı mest etmeyi başaran yapım, son günlerde çıkan en iyi yerli yapım oyunlar arasında. Oyundaki hikaye ise şöyle:

"Marta’ya birşeyler olmaya başlamıştı. Garip davranıyordu. Birkaç ay sonra teşhis kondu. Marta ruh hastasıydı ve çaresi yoktu. Ürküten hareketler sergiliyordu. Kendisine zarar vermeye başlamıştı. Tek seçenek onu akıl hastanesine götürmek ve ondan ayrılmaktı. Çok çaresizdim ama ailemiz için en iyisi buydu. Onu hastaneye götürdükten birkaç ay sonra Serena’yla tanıştım ve Marta’yı unutmak için onunla evlendim. Kızım da ben de çok mutluyuz artık. Fakat geceleri birşeyler hissediyorum sanki. Son günlerde sürekli eski eşim Marta’nın akıl hastanesinde intihar ettiğini görüyorum. Bazen değişik sesler duyuyorum. Ve tüm bunlar beni çok korkutuyor. Eşime ve kızıma bundan bahsetmiyorum çünkü endişelenmelerini istemiyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum, bildiğim tek şey bu olanlara daha fazla dayanamayacağım."

İyi grafikleri, başarılı oynanışı, müthiş sonu ve harika kurgusuyla korku oyunları sevenleri şimdiden yakalamayı başaran The Fear, kendisine yeni oyun arayanlara kesinlikle tavsiyemiz. 

YORUMLAR