THE KING OF FIGHTERS 2012 1.0.3 (ios)

THE KING OF FIGHTERS 2012

THE KING OF FIGHTERS 2012
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    121

  • Üretici

    SNK PLAYMORE

THE KING OF FIGHTERS 2012 ile dövüşçüler kralı olmak için mücadele veriyoruz

THE KING OF FIGHTERS 2012 oyunculara zengin bir içerik sunan başarılı bir dövüş oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan THE KING OF FIGHTERS-i 2012 dövüş oyunu denildiğinde akla gelen ilk serilerden olan The King of Fighters'ın başarılı bir üyesidir. Hikayesi ile öne çıkan bir seri olan THE KING OF FIGHTERS bu oyunda da kalitesini koruyor ve yeni dövüşçülerle geliştirilmiş bir oyun tecrübesi sunuyor.

THE KING OF FIGHTERS 2012'de 34 adet dövüşçü seçeneği yer almakta. Bu dövüşçülerin 14'ü THE KING OF FIGHTERS 2012 ile birlikte yeni tanıyacağımız dövüşçüler. THE KING OF FIGHTERS serisi ile özdeşleşmiş olan takım tabanlı dövüş sistemi THE KING OF FIGHTERS 2012'de de korunuyor ve yeni dövüş takımları oyunculara sunuluyor.

THE KING OF FIGHTERS 2012 dokunmatik kontroller için güzel bir sistem kullanıyor ve oyun mobil cihazlarda rahatça oynanabiliyor. Oyunun tek kişilik oyun modu 6 farklı mod içerirken oyunu kablosuz ağ üzerinden arkadaşlarınıza veya diğer oyunculara karşı oynayabiliyorsunuz. Eğer oyunun kontrollerine alışmak ve yeteneklerinizi geliştirmek isterseniz pratik modunu tercih edebilirsiniz.

Görsel olarak 2 boyutlu dövüş oyunlarına göre yüksek bir kalite sunan THE KING OF FIGHTERS 2012 türünün güzel bir örneği.

YORUMLAR