The King of Fighters '97 1.1 (ios)

The King of Fighters '97

1.1
The King of Fighters '97
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    714

  • ÜRETİCİ

    SNK PLAYMORE

The King of Fighters '97 klasik atari oyununun mobil cihazlara uyarlanmış versiyonudur

The King of Fighters '97 90'lı yılların en beğenilen oyunlarından olan ve atari salonlarında jetonlarımızı harcadığımız The King of Fighters oyununun mobil cihazlara uyarlanmış versiyonudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda veya iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir dövüş oyunu olan The King of Fighters '97'de Kyo Kusanagi veya Terry Bogard gibi favori King of Fighters kahramanlarının yanında 35 oynanabilir kahramandan birini seçebiliyoruz. The King of Fighters '97 mobil versiyonu oyunun orjinal NEOGEO versiyonunda gizli karakterler olarak yer alan kahramanları da önceden açılmış olarak oyun severlere sunuyor.

The King of Fighters '97'de dünyanın en çok ilgi gören dövüş turnuvasına katılan kahramanlarımızı yöneterek en güçlü dövüşçü olduğumuzu kanıtlamaya çalışıyoruz. Oyunda yer alan dövüşçülerden bazıları yeteneklerini kanıtlamak için, bazıları da şöhret ve para için turnuvada yer almakta. Her dövüşçünün ise farklı bir arkaplanı bulunmakta.

2 farklı oyun moduna yer veren The King of Fighters '97 mobil versiyonunun kontrolleri dokunmatik cihazlara başarılı bir şekilde uyarlanmış. Oyunu Bluetooth üzerinden diğer arkadaşlarınıza karşı oynayabilmeniz de mümkün.

YORUMLAR