The Lord of the Rings: Legends of Middle-earth

The Lord of the Rings: Legends of Middle-earth
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Lord of the Rings: Legends of Middle-earth serinin hayranları tarafından keyifle oynanabilecek bir mobil oyun.

Geçtiğimiz günlerde App Store’daki yerini alan The Lord of the Rings: Legends of Middle-earth serinin hayranları tarafından ilgiyle karşılandı. Üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala popülerliğini koruyan Yüzüklerin Efendisi serisi, son çıkan oyunuyla iPhone ve iPad kullanıcılarına benzersiz bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

Oyunda Frodo, Legolas, Aragorn, Boromir ve Yüzük Kardeşliği’nden aklınzda kalan tüm karakterleri seçebiliyor ve takımınıza katabiliyorsunuz. Kendi takımınızı kurduktan sonra düşmalara karşı mücadele vermeye ve her mücadeleden başarıyla çıkmaya çalışıyoruz. Oyunda kapsamlı bir dünyaya yer verilmiş. Üç boyutlu modellemelerle donatılan bu dünya Orta Dünya’nın mistik ve melankolik havasını çok iyi yansıtıyor.

Kötücül düşmanlara karşı vereceğimiz mücadeleler Rohan, Gondor ve Mordor gibi bölgelerde gerçekleştiriliyor. Bu bölgelerin modellemeleri gerçekten çok iyi yapılmış. Genel anlamda değerlendirecek olursak The Lord of the Rings: Legends of Middle-earth başarılı bir oyun.

YORUMLAR