The Mars Files 1.3.1 (ios)

The Mars Files

The Mars Files
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    16

  • ÜRETİCİ

    Loco Games Studio

The Mars Files, Mars'ın zorlu şartlarında hayatta kalmanızı amaçlayan bir macera oyunudur.

Uzay mekiğinizle birlikte araştırma yapmak için Mars'a seyahat ediyorsunuz. Fakat Mars yüzeyine iniş yaptığınızda sizi hiç beklemediğiniz olumsuz durumlar karşılıyor. Uzay mekiğiniz bozulmuş ve sizin tekrar dünyaya dönebilme gibi bir şansınız yok. iPhone ve iPad cihazlarınızın için ücretsiz olarak indirebileceğiniz The Mars Files, sizi bol aksiyonlu bir maceraya davet ediyor.

Mars'ta hayatta kalmak için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız. Çünkü ülkenizin sizi bulması için belirli bir süreye ihtiyacı var. Uzayda hayatta kalmak için beslenme ve barınma gibi temel ihtiyaçlarınız var elbette. Bu ihtiyaçlarınızı da kendi bilginizle karşılamak zorundasınız. Mars'ta kendinize besin bulmalı ve bu besinle belirli bir süre idare etmek zorundasınız. Besinin dışında kendinize bir barınak yapmanız da gerekli. Eğer kalacak bir yeriniz olmazsa ülkenizden sizi kurtarmaya gelecek olanlar için herhangi bir umut verici gelişme de olmaz.

The Mars Files oyununun hikayesine göre Mars'ta tek başınıza değilsiniz. Bu yüzden kendinize barınağınızı ve kendinizi koruyacak bir silah yapmanız gerekli. Bu silahla birlikte aynı zamanda Mars'ta bulunduğu söz edilen canavarları da bastırabilirsiniz. Mars'ta hayatta kalmak istiyorsanız The Mars Files'ın kurallarına uymak zorundasınız!

YORUMLAR