The Room Pocket 1.0.3 (ios)

The Room Pocket

The Room Pocket
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Room Pocket hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz kaliteli bir bulmaca oyunudur.

The Room Pocket bulmaca oyunları kategorisinin en başarılı isimlerinden bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak indirebilecğeiniz bu oyunu hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabiliyorsunuz.

Yüksek çözünürlüklü kaliteli grafikleri ile The Room Pocket tam bir donanım canavarı. Bu yüzden oyun iPhone 4S veya daha üst modeller üzerinde çalışabiliyor. Oyundaki temel amacımız bize verilen bulmacaları çzömek ve bölümleri bu şekilde tamamlamak. Bölümlerin her biri kendi özgü tasarımlara ve göz alıcı modellemelere sahip. Oyun genel olarak kaliteli ve üzerinde epey uğraşılmış havası veriyor.

Kontrollerin kullanımı da gerçekten çok kolay. Alışmak sadece birkaç dakika alsa da oyunu elden bırakmak gerçekten zor. Genel olarak son derece başarılı bir oyun olan The Room Pocket bu kategoride oynayabileceği kaliteli bir oyun arayan herkesin mutlaka denemesi gereken oyunlardan bir tanesi.