The Secret Society 1.12.5 (ios)

The Secret Society

The Secret Society
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Secret Society, bulmaca oyunları oynamaktan keyif alan herkesin denemesi gereken yapımlardan biri.

The Secret Society, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu paketi olarak tanımlanabilir. Paket dememizin sebebi ise, oyunda tek bir oyun yerine farklı yapılara sahip birçok oyunun toplanmış olması. Oyunda tam tamına 1800 farklı bulmaca görevi bulunuyor. Zaten oyunun boyutundan da ne denli bir kapasiteye ahip olduğunu anlayabiliyoruz.

Oyunda sunulan bulmacalar 27 farklı mekana dağıtılmış. Bu sayede sürekli aynı yerde dönüp dolaşıyormuş hissine kapılmak yerine daime yeni bir şeyler denemiş oluyoruz. Bölümler esnasında bizlere eşlik eden ilginç karakterler de oyuna orijinal bir hava katıyor.

Oyunda son derece ilginç bir hikayeye yer veriliyor. Farklı zaman boyutları arasında geçiş yapabilme yeteneğine sahip olan kişilerden oluşan bir grubun (Secret Society) üyesi olan amcamız bir gün aniden ortadan kayboluyor. Biz de onu bulmak için yola koyuluyoruz ve karşımıza çıkan bulmacaları çözerek sonuca ulaşmaya çabalıyoruz.

The Secret Society'de hem obje bulma oyunları, eşleştirme oyunları, çıkış yolunu bulma oyunları gibi farklı türden mini oyunlar yer alıyor. Bu oyunların tek bir yerde toplanmış olması açıkçası çok hoşumuza gitti. Farklı oyunlar indirmek yerine The Secret Society'yi indirerek tüm oyunlara sahip olmuş oluyoruz.

Genel olarak The Secret Society bulmaca oyunları oynamaktan keyif alan tüm kullanıcıların denemesi gereken yapımlardan bir tanesi. Her yaşa hitap ettiğini de belirtmeden geçmeyelim.

YORUMLAR