The Top Spot

The Top Spot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Top Spot, mantık yürütme ve akla dayalı bir bulmaca oyunu.

The Top Spot, iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri zorlu bir bulmaca oyunu arayışında olanlara hitap eden bir yapım. Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğimiz bu oyunda başarılı olabilmek için hızlı çalışan gözlere, akıl ve mantık yürütme yeteneğine sahip olmamız gerekiyor.

Oyundaki temel amacımız dairelere bulundukları sıralamaya dikkat ederek tıklamak. Kurallara göre öncelikle en üstte bulunan daireye, ardından da sırayla en aşağıdaki daireye kadar her birine tıklamamız gerekiyor. Fakat daireler hareket ettikleri ve sadece belirli noktalarda kesiştikleri için bunu gerçekleştirmek pek de kolay olmuyor.

Oyunda tam tamına 200 bölüm bulunuyor. Bu bölümler kolaydan zora doğru ilerleyecek şekilde tasarlanmış. Bölümleri geçtikçe hem daire sayısı artıyor hem de daha hızlı hareket etmeye başlıyorlar. Neyse ki zorlandığımız bölümlerde bonusları kullanarak işimizi kolaylaştırabiliyoruz.

The Top Spot'ta oynadığımız tüm bölümlerin tekrar videolarını arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz. Bu özellik de oyunu ilginç kılan detaylar arasında.

Sakin yapılı fakat zorlayıcı bir bulmaca oyunu arıyorsanız The Top Spot'ı mutlaka denemelisiniz. Üstelik oyun, arkadaş grupları arasında da keyifli bir rekabet ortamı oluşturabilecek düzeyde.

YORUMLAR