The Walking Dead: Road to Survival 1.8.3 (ios)

The Walking Dead: Road to Survival

The Walking Dead: Road to Survival
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Walking Dead: Road to Survival zombi temalı bir mobil rol yapma oyunudur

The Walking Dead: Road to Survival ekranların sevilen zombi dizisi Walking Dead'in içerisinde geçen bir macerayı mobil cihazlarımıza taşıyan bir RPG oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan The Walking Dead: Road to Survival'da zombiler tarafından istila edilmiş ve kaosa sürüklenmiş bir dünyaya konuk oluyoruz. Şehirler zombi sürüleri tarafından istila edilince kaynaklar azalmış, geriye az sayıda insan hayatta kalmıştır. Woodbury adlı küçük yerleşim yeri ise bu kargaşa arasında korunaklı kalmayı başarmıştır. Woodbury'nin yöneticisi Vali (Governor) caniliğiyle tanınmaktadır. Biz oyunda Vali'nin acımasız yönetimine baş kaldıran kahramnaları yönetiyoruz ve zorlu bir ölüm kalım macerasına atılıyoruz.

The Walking Dead: Road to Survival'de Walking Dead dizisinden tanıyacağınız ünlü kahramanları takımınıza dahil edebilmektesiniz. Oyun boyunca zorlu kararlar vermeniz gerekecek. Bu kararlar oyunun nasıl ilerlediğini belirliyor. Oyunda kaynak avlarına çıkarak zombilerle savaşıyorsunuz. Bu savaşlar sonrasında kahramanlarınızı geliştirebilmeniz ve güçlendirebilmeniz mümkün. Ayrıca yaşadığınız yerin savunma sistemlerini de güçlendirebiliyor, onu daha korunaklı hale getirebiliyorsunuz.

Çizgi roman tadındaki grafiklerle süslenmiş The Walking Dead: Road to Survival'ı dilerseniz tek başınıza, dilerseniz internet üzerinden diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz.

YORUMLAR