The Witcher Adventure Game 1.0.0 (ios)

The Witcher Adventure Game

The Witcher Adventure Game
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Witcher Adventure Game mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

The Witcher Adventure Game, The Witcher evreninde geçen fantastik bir hikayeyi parmaklarımızın ucuna taşıyan bir mobil rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz The Witcher Adventure Game'de oyuna kahramanımızı seçenerek başlıyoruz. The Witcher oyunlarının ana kahramanı olan canavar avcısı Geralt of Rivia'nın yanısıra zeki ve güzel büyücü Triss Merigold,  cüce savaşçı Yarpen Zigrin ve gizlilikte usta bard Dndellion gibi kahramanları seçebiliyoruz. Kahramanımızı seçtikten sonra ise Witcher dünyasını keşfe başlıyoruz. Farklı görevleri yapabildiğimiz gibi canavar avlarına çıkabiliyor, antik gizemleri çözebiliyor ve siyasi çatışmalarda taraf olabiliyoruz.

The Witcher Adventure Game'de kahramanlarımız kendilerine has yeteneklere sahipler. Kimi gücüyle karşısındakini ikna edebilirken kimi kurnazlığı ve zekasıyla ikna edebiliyor. Bu sayede oyun her kahramanla farklı bir çizgi izleyebiliyor. Oyun sırasında alacağımız kararlar da oyunun gidişatının değişmesine neden olmakta.

The Witcher Adventure Game'i dilerseniz tek başınıza yapay zekaya karşı oynayabilir, dilerseniz internet üzerinden diğer oyunculara karşı çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz.

YORUMLAR