Thor: Champions of Asgard 1.0.0 (ios)

Thor: Champions of Asgard

Thor: Champions of Asgard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Thor: Champions of Asgard eğlenceli bir mobil oyundur

Thor: Champions of Asgard Norveç mitolojisinin yıldırımlar tanrısı Thor'un ve sadık dostlarının hikayesini konu alan, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil oyundur.

Thor: Champions of Asgard'da Ragnarok'tan çıkarak Asgard'a saldıran ve 9 Dünya'yı harabeye çeviren şeytani güçlerle savaşıyoruz. Kule savunma türündeki oyun yapısını Norveç kültürünün mitolojik öğeleriyle birleştiren Thor: Champions of Asgard'da Thor'un yanında güzellik ve büyü tanrısı Freya'yı ve adalet tanrısı Brunhilde'yi de yönetebiliyoruz. Kahramanlarımızın herbiri kendilerine has yeteneklere sahip ve bu sayede oyun çeşitlilik sahibi olmakta.

Thor: Champions of Asgard'da kahramanlarımız Ragnarok'un güçlerine karşı olan mücadelelerinde Asgard'ın dumanı tüten harabeleri arasından geçerek gökkuşağı köprüsüne ulaşmalı ve zaman zmaan buzulların ve sisin hakim olduğu Niflheim gibi yeraltı dünyalarını ziyaret etmelidir. Bu gizemli ortamlarda ejderhalar gibi mistik canavarlarla da yüzleşen kahramanlarımızın zor anlarında Odin, Tyr ve Eir gibi diğer Asgard tanrıları yardıma koşuyor.

Thor: Champions of Asgard bize kahramanımızı oyunda ilerledikçe güçlendirebilme ve yeni yetenekleri keşfedebilme imkanı sunuyor. Bolca aksiyona sahip oyun hakkında fikir sahibi olmak için aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz: