Thor: Lord of Storms 1.0.2 (ios)

Thor: Lord of Storms

Thor: Lord of Storms
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Thor: Lord of Storms aksiyon dolu bir mobil oyundur

Thor: Lord of Storms Norveç mitolojisinin ünlü kahramanı Thor ve dostlarının maceralarını konu alan, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil oyundur.

Thor: Lord of Storms'da herşey Ragnarok'un kötü kalpli tanrılarının 9 Dünya'ya kıyameti getirmek amacıyla harekete geçmesiyle başlıyor. Loki, Surt ve Fenrir gibi tanırılar bu amaçları için 9 Dünya'ya büyülü geçitler açmışlardır ve bu büyülü geçitler aracılığıyla Ragnarok'tan 9 Dünya'ya iblisler ve canavarlar akın etmeye başlamıştır. Terör ve yıkım getiren bu Ragnarok hizmetkarlarına karşı Şimşekler Tanrısı Thor'u ve sadık dostları olan Freya ve Brunhilde'yi kontrol etmeli ve tüm gücümüzle savaşmalıyız.

Thor: Lord of Storms aksiyon ve RPG elementlerini birleştirerek uzun soluklu bir oyun tecrübesi sunuyor. Oyunda Thor'u, Freya'yı veya Brunhilde'yi yönetebiliyoruz. Bu kahramanların her biri kendine has yeteneklere sahipler ve bu yetenekleri oyunda ilerledikçe geliştirilebiliyor. Bunun yanında birç.ok yeni yetenekte keşfedilmek üzere kahramanlarımıza sunuluyor.Oyun kolay kontrollere sahip ve bu kontrol sistemi sayesinde aksiyon baltalanmıyor ve akıcı bir şekilde oyun oynanabiliyor.

Thor: Lord of Storms'da iblislerin, canavarların, devlerin ve diğer fantastik Ragnarok canavarlarının yanında Loki, Surt ve Fenrir gibi güçlü düşmanlarla da karşılaşabiliyoruz. Bu zorlu mücadelelerimizde ise yalnız değiliz. Ragnarok'un hizmetkarlarına karşı Asgard'ın güçlü sakinleri  olan Odin, Tyr ve Eir gibi tanrıları yardıma çağırabilmekteyiz.

Thor: Lord of Storms hakkında fikir sahibi olabilmek için aşağıdaki tanıtım videosuna göz atabilirsiniz: