Thunder Jack's Log Runner

Thunder Jack's Log Runner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    9

  • Üretici

    Fuel Industries

Thunder Jack's Log Runner ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en eğlenceli koşu oyunları arasında.

Thunder Jack's Log Runner, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış, beceri odaklı bir koşu oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda su üzerinde yüzen bir kütüğün üzerinde durmaya çalışan sıradışı karakterlerin kontrollerini üstleniyoruz ve mümkün olduğunca ilerleyerek en yüksek puanı toplamaya çalışıyoruz.

Oyunda Jack ve Jane isimli iki karakter yer alıyor. Bunlardan istediğimizi seçerek oyuna dahil oluyoruz. Aslında işimiz çok komplike değil. Fakat dış etkenler işimizi zorlaştırabilmek için ellerinden geleni yapıyor. Sudan aniden fırlayan balıklardan ve diğer düşmanlardan kaçabilmek için hızlı reflekslere sahip olmamız gerekiyor.

Oyundaki tek amacımız engellerden kaçmak değil aynı zamanda rastgele serpiştirilmiş olan puanları da toplamak. Kazanacağımız puanlar ile karakterimize yetenekler alabiliyoruz. Bu yetenekler bölümler esnasında epey işimize yarıyor ve daha uzun süre boyunca düşmeden ilerleyebilmemizi sağlıyor.

Farklı tasarımlı mekanlar sayesinde oyunun tekdüzelik hissi yok denecek kadar az. Elbette görev sürekli aynı kaldığı için bir süreden sonra sıkıcı olabiliyor fakat bu süre epey uzun. Büyük küçük demeden herkes tarafından oynanabilecek bir oyun olan Thunder Jack's Log Runner koşu oyunları oynamaktan keyif duyan oyunseverlerin denemesi gereken yapımlardan birisi.

YORUMLAR