Tiki Monkeys

Tiki Monkeys
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    95

  • Üretici

    MilkCap

Tiki Monkeys, iOS cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

Tiki Monkeys, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde ücretsiz olarak oynayabilecekleri oldukça sürükleyici ve bağımlılık yapan bir aksiyon oyunudur.

Maymunlar tarafından çalınan korsan hazinelerini geri almak için yola koyulacağınız oyununda, ormanın derinliklerine doğru ilerleyen efsanevi bir macera sizleri bekliyor.

Bir yandan maymunlardan hazineleri geri almak için onlara vurmanız, diğer bir yandan da maymunlar tarafından yapılan muz saldırılarından kaçınmanız gereken oyun oldukça eğlenceli bir oynanışa sahip.

 

Bölümlerde yüksek puanlar toplayabilmek için mümkün olduğunca çok sayıda kombo yapmanız gereken oyunda, özel güçleriniz yardımıyla da skorunuzu yükseltebilirsiniz.

Facebook ve Google hesaplarınızla oturum açabileceğiniz oyunda, bölümler sonrasında almış olduğunuz skorları arkadaşlarınızın skorlarıyla karşılaştırabilir hatta arkadaşlarınıza meydan okuyarak oyunu çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Korsanların çalınan hazinelerini maymunlardan geri almayı başarabilecek misiniz? Bu sorunun cevabı Tiki Monkeys'de sizleri bekliyor.

YORUMLAR