Tiny Dangerous Dungeons 1.2 (ios)

Tiny Dangerous Dungeons

1.2
Tiny Dangerous Dungeons
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil cihazınızdan oynayabileceğiniz en eğlenceli platform oyunlarından bir olan Tiny Dangerous Dungeons Game Boy hayranlarını sevindirecek bir çalışma.

Mobil platformlarda birbirine benzeyen oyunlardan sıkıldıysanız Tiny Dangerous Dungeon oynamak isteyebilirsiniz. Bağımsız bir oyun üreticisi tarafından hazırlanan bu Metroidvania oyunu platform dinamiklerini başarılı bir şekilde iOS platformuna aktarırken retro oyunseverlerin çok hoşuna gidecek bir nüans yapıp oyun içi görselliği Game Boy'dan alışık olduğumun yeşil tonu bir zemine oturtuyor. Tasarım olarak bu belki de iş gücünden biraz kaçıldığının göstergesi gibi görünüyor olabilir ama piksel sanatı ve klasik oyun görünümü birçok oyunseveri tavlamayı başaracaktır.

Jussi Simpanen isimli bağımsız oyun geliştiricisinin bir ürünü olan Tiny Dangerous Dungeons, sıra dışı hamlesiyle oyun dünyası için olumlu bir çalışmaya imza atıyor. Castlevania oyun haritasını kullanan ama Super Mario gibi oynanan bir oyundan bahsettiğimizi belirtirsek muhtemelen sizin de bazı çakralarınız açılacak ve neler hissettiğimizi anlayacaksınız. Ben oyunu görür görmez indirdim ve oldukça sevdim.

iPhone ve iPad üzerinden oynayabileceğiniz bu oyun her iki cihazda da sıkıntısız bir şekilde çalışıyor. Platform oyunlarını seviyorsanız sizin de bu oyunu kaçırmamanızı öneririm.

YORUMLAR