Tiny Dice Dungeon 1.19.0 (ios)

Tiny Dice Dungeon

Tiny Dice Dungeon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kongregate mutfağından çıkma Tiny Dice Dungeon, masaüstü FRP sevenleri zarla, Japon RPG sevenleri sıra tabanlı savaş sistemiyle ayartıyor.

Flash oyun dünyasının liderlerinden Kongregate, sıra tabanlı RPG ve masaüstü FRP dinamiklerini bir araya getirerek Tiny Dice Dungeon'u yaratmış. Final Fantasy 7'den çıkma devasa bir kılıç ve edinebileceğinizi bir sürü pet ile yapmanız gereken şey basit. Karşınıza çıkan rakipleri yok edip seviye atlamanız gerekiyor. Karakterin saldırı yapabilmesi için sizin de attığınız zar konusunda dikkatli olmanız gerekiyor. Rakamlar her şeyi değiştirebiliyor. Misal, 1 geldiği takdirde rakibi ıskalamanız garanti, ancak aynı sayıyı arka arkaya denk getirenlere de bonus saldırı gücü bahşedilmiş.

Tiny Dice Dungeon kesinlikle RPG sevenlerin aradığı oyun değil. Biliyorsunuz, mobil oyun dünyasının algısı daha çok hızlı tüketim üzerine kurulu ve 5 saatlik bir oyun safhasından sonra asıl hikayeye giriş yapan bir RPG'nin mobil ortamda dikkat çekmesi oldukça güç. Bunun yerinde Tiny Dice Dungeon, özellikle Japon RPG savaşlarının özünü yakalamaya çalışan ve daha çok puzzle oyunlarını andıran bir oyun. Bunun anlamı oyunun kötü olması mı? Hayır! Ama sizi RPG diye aldatmalarına izin vermeyin ki hayal kırıklığına uğramayın.

Oyunda savaş sırasında tek başına kalan tüm canavarları evcilleştirebiliyorsunuz. Sadece tek başlarında kaldıkları zaman sayıyı zarf ile tutturmayı becerirseniz yeni bir yol arkadaşı edinebiliyorsunuz. Oyun içersinde farklı elementli saldırıların birbirilerine avantajları ve dezavantajları da var. Öte yandan, Tiny Dice Dungeon'ı multiplayer oynamanız da mümkün. Arena'da başka oyunculara meydan okuyup yeteneklerinizi sınayabilirsiniz.

YORUMLAR