Tiny Tennis 1.1 (ios)

Tiny Tennis

1.1
Tiny Tennis
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiny Tennis ilginç bir beceri olarak karşımıza çıkıyor ve sıradan bir tenis oyunundan öte bir beceri oyunu olarak nitelenebilir.

Tiny Tennis ücretsiz olarak oynayabileceğiniz keyifli bir tenis oyunudur. Fakat belirtmeliyim ki Tiny Teniis diğer tenis oyunlarından daha farklı bi rçizgide ilerliyor.

Öncelikle oyunu ilk oynayışınızda bir Flappy Bird teması sezinliyorsunuz. Amaç tenis oynamaktan ziyade reflekslerinizi ve becerileriniz kullanarak gelen topları karşılamak. Karşıdaki oyuncu geri attığımız topları karşılamaya tenezzül bile etmiyor. Onun görevi sürekli bize her seferinde daha zor karşılayacağımız toplar atmak.

Oyuncumuzu kontrol etmek için parmağımızı ekran üzerinde sürüklüyoruz, topa vurma işini otomatik olarak kendisi yapıyor. Oyunda seyircilerden gelen şişelere karşı dikkatli olmalısınız aksi halde kafanıza bir tanesi isabet edebilir ve işinizi zora sokabilir. Tiny Tenni'te alabileceğiniz farklı madalyalar mevcut. Elde ettiğiniz skorları Twitter üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Farklı bir beceri oyunu oynamak istiyorsanız Tiny Tennis denemeniz gereken oyunlar arasında.

YORUMLAR