Tiny Troopers: Alliance

Tiny Troopers: Alliance
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiny Troopers: Alliance, askerlerimizi savaş alanında stratejik olarak konumlandırarak rakiplerimizi yenmeye çalıştığımız bir savaş oyunu.

Tiny Troopers: Alliance, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici ve aksiyon dolu bir taktiksel savaş oyunu olarak öne çıkıyor. Daha önce başka versiyonlarla karşımıza çıkan Tiny Troopers, bu kez Alliance versiyonu ile oyunculara muhteşem bir savaş deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

Önceki versiyonlara kıyasladığımız Alliance'da hem savaş alanlarının, hem birimlerin, hem silahların hem de taktiklerin epey ilerletildiğini görüyoruz. Artık önümüzde çok daha fazla askeri seçenek mevcut. Buna ek olarak oyunun grafikleri de epey ilerleme kaydetmiş. Tiny Troopers: Alliance'da kullanabileceğimiz silahlar arasında nükleer füzeler, bombalar, savaş uçakları, helikopterler ve topçu saldırıları bulunuyor.

Oyundaki temel görevimiz kontrolümüze verilen askerleri stratejik noktalara yerleştirmek ve rakibimize karşı taktiksel üstünlük kurmak. Tekli oyuncu modlarında mücadele edebileceğimiz gibi arkadaşlarımıza karşı da mücadele edebilme şansına sahibiz. Hatta diğer oyuncularla ittifaklar kurarak gücümüzü artırabilme imkanımız da var.

Gerçek zamanlı strateji oyunlarına ilgi duyuyor ve bu kategoride oynayabileceğiniz kaliteli bir oyun arıyorsanız Tiny Troopers: Alliance sizi uzun süre boyunca ekranda tutacaktır.

YORUMLAR