Toby: The Secret Mine 1.6 (ios)

Toby: The Secret Mine

1.6
Toby: The Secret Mine
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toby: The Secret Mine mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Toby: The Secret Mine güzel bir görünümü sürükleyici bir hikayeyle ve başarılı oyun dinamikleriyle birleştirmeyi başarabilen bir mobil platform oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Toby: The Secret Mine'da kahramanımız Toby'nin fantastik maceralarına tanık oluyoruz. Sakin bir dağ köyünde yaşayan Toby'nin hayatı bir gecede değişiyor. Bu gece ortaya çıkan esrarengiz olaylar nedeniyle köy halkının bir kısmı kayboluyor ve arkalarında herhangi bir iz bırakmıyor. Kayıp köy sakinlerini aramaya çıkan diğer sakinler de kaybolunca iş Toby'e düşüyor. Toby dostlarını kurtarmak için çıktığı yolculukta ölümcül tehlikelerle karşılaşmakta. Bize düşen görev ise kahramanımızın bu tehlikeleri atlatmasına yardımcı olmak.

Toby: The Secret Mine atmosfer ve görünüm anlamında bize Limbo'yu çağrıştırıyor. Oyundaki kahramanımızı yine gölge şeklinde bir görünüme sahip. Bunun yanında siyah beyaz tonlara yakın soluk renkler ve tasarımlarla karşılaşmaktayız. Oyun boyunca karşımıza çıkan bulmacaları çözüyoruz, düşmanlarımızla savaşıyoruz ve hikaye boyunca ilerliyoruz.

Toby: The Secret Mine eğer kaliteli bir platform oyunu oynamak isterseniz kaçırmamanız gereken bir yapım.

YORUMLAR