Toca Pet Doctor 1.0.2 (ios)

Toca Pet Doctor

Toca Pet Doctor
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toca Pet Doctor, Toca Boca'nın 2 - 6 yaş arası çocuklara özel hazırladığı renkli oyunlar arasında.

Toca Pet Doctor, çocuklara özel mobil oyunlar çıkaran Toca Boca’nın Android telefon ve tabletlerde oynanabilir olan yeni oyunu. 2 – 6 yaş arası çocuklara hitap eden oyunda hepsi birbirinden şirin 15 hayvan karşımıza çıkıyor.

Çocuklar için oyuncak üretmenin yanında mobil oyunlar çıkarmasıyla da ünlenen Toca Boca’nın Android platformundaki yeni oyunu Toca Pet Doctor, mobil cihazlarda oyun oynamaya merakı olan çocuğunuz için seçebileceğiniz harika bir oyun. Ücretli olduğundan uygulama içi satın alım sunmayan ve rahatsız edici reklamlar içermeyen oyunda çocuğunuz hayvanlarla etkileşim halinde oluyor.

Çocukların sıkılmadan rahatlıkla oynayabilecekleri, oynarken gülücük atacakları oyunlar arasında olan Toca Pet Doctor’da hayvanların en sevimli halleri gösteriliyor. Her hayvanın farklı bir sorunu var. Kimi oyun esnasında düşerek başını yaralamış; buz koyup sonrasında sarıp sarmalayıp iyileştirmeniz gerekiyor. Kimisinin karnını doyurmanız gerekiyor. Kimisinin de uyku problemine çözüm üretmeniz gerekiyor. Tabii ki oynanış oldukça basit. Birkaç dokunuşla hayvanın problemini çözmüş oluyorsunuz.

Toca Pet Doctor, çocuğunuzu ekran başına kilitleyip işinizi rahatlıkla yapmanıza yardımcı olacak oyunlardan biri.

YORUMLAR