Top Ski Racing 2014

Top Ski Racing 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Top Ski Racing 2014, uzun süreli oynanışa sahip farklı oyun modları içeren eğlenceli bir kayak oyunudur.

Top Ski Racing 2014, hem akıllı telefon hem de tabletlerde oynanabilen 3 boyutlu kayak oyunudur. Etkileyici grafik ve fizik motoruna sahip bu spor oyunu uzun süre sıkılmadan oynamanızı sağlayan farklı oyun modları içeriyor. İster kendi rekorunuzu kırın, isterseniz de arkadaşlarınızla yarışarak en hızlı kayakçı olduğunuzu gösterin. Seçim sizin.

9 farklı ülkede engellerle dolu 12 pistte yarışma fırsatı sunan Top Ski Racing 2014, mobil platformlar için optimize edilmiş harika bir kayak oyunu. Hem arkadaşlarınıza, hem dünyanın dört bir köşesindeki kayakçılara, hem de kendi hayalet görüntünüze göre yarıştığınız oyunda amacınız pistleri en hızlı sürede tamamlayarak, liderler arasına katılmak. Oyunda kazanacağınız onlarca başarım mevcut. Bu başarımları açmak için yarışları birincilikle tamamlamaktan başka şansınız yok.

Hem iç hem de dış kameradan yarışabildiğiniz oyunda kayakçınızı yönlendirmek için iki seçenek bulunuyor. Parmağınızı sola ve sağa kaydırarak veya telefonunuzu eğerek kayakçınızı yönlendirmeniz mümkün. Tabii ki yarışı en iyi sürede tamamlamak için yönünüzü çok iyi ayarlamanız gerekiyor.

Top Ski Racing 2014, iPhone ve iPad'inizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kayak oyunu. Eğer kış sporlarını seviyorsanız bu oyuna bayılacaksınız.

YORUMLAR