Total Recoil

Total Recoil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Total Recoil çılgın bir aksiyon oyunudur

Total Recoil bize her an bolca aksiyon sunan ve sürekli gerçek zamanlı çatışmanın içinde olabileceğimiz, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir savaş oyunudur.

Total Recoil'de düşman ordusuna tek başına meydan okuyan ve yeteneklerini sergilemeye çalışan bir askeri yönetiyoruz. Askerimiz kendisine her yönden saldıran düşmanlar ile çarpışırken üzerine doğru gelen mermilerden kaçmalı ve görevlerini tammalamalıdır. Kahramanımız bu iş için uçuk silahlar kullanabiliyor. Maceralarımız boyunca piyadelerle çarpışabildiğimiz gibi tanklar, helikopterler ve hatta devasa bölüm sonu canavarlarıyla da savaşabiliyoruz.

Total Recoil'de kahramanımızı kuşbakışı görüş açısıyla takip etmekteyiz. Bu görüş açısı sayesinde savaş alanına tam anlamıyla hakim olabiliyoruz ve dört bir yandan bize saldıran düşmanları ve üzerimize gelen mermileri seçebiliyoruz. Bu sayede stratejik kararlar alabilmekteyiz. Oyunda etraftaki altınları toplayabilmekteyiz. Görevleri tamamladıkça ve altın kazandıkça kahramanımızı geliştirebilmekteyiz.

Total Recoil oldukça canlı, akıcı ve kaliteli grafiklere sahip. Oyun hızlı bir oynanış sunuyor. Eğer rahatça oynayabileceğiniz ve bolca eğlenebileceğiniz bir oyun arıyorsanız Total Recoil hoşunuza gidecektir.

 

YORUMLAR