Total Soccer: Road to Glory

Total Soccer: Road to Glory
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    28

  • Üretici

    PLAYRMAKR

Akıllı cihazınızda gerçek bir futbol oyunu oynayabilirsiniz.

İOS oyuncularına ücretsiz olarak sunulan Total Soccer: Road to Glory ile gerçek bir futbol dünyası bizleri bekliyor. 

Futbol severlerin şu günlerde deli gibi oynadığı Total Soccer: Road to Glory ile 15 farklı ligde boy gösterecek ve şampiyon olabilmek için mücadele edeceğiz. Gerçek futbolcuların ve gerçek spor kurallarının yer aldığı yapımda, kendi stadyumumuzu inşa edebilecek ve daha fazla taraftar çekebileceğiz.

Dünyanın en iyi futbolcularının yer aldığı oyunda transferler yapabilecek ve kadromuzu güçlendirebileceğiz. Taktiksel olarak dilediğimiz gibi takımımıza yön verebilecek ve karşı takımın taktiğine göre antrenmanlar yapabileceğiz. Sürükleyici yapısı ile mobil oyuncular için adeta tutkuya dönüşen yapım, tam 2400 gerçek oyuncuyu bünyesinde bulunduruyor. Liglerde ilerledikçe paralar kazanacak ve kadromuzu güçlendirme konusunda bu paraları kullanabileceğiz.

Kusursuz grafiklere sahip olan Total Soccer: Road to Glory, oyunculara şampiyonluk yolunda birbirinden farklı maçlar sunarak rekabet dolu bir fikstür de mücadele etme fırsatı veriyor. Yeteneklerine güvenen spor severler oyun içerisinde taktiklerini sınayabilir ve sonuçlarını görebilirler.
 

YORUMLAR