Total War Battles 1.4 (ios)

Total War Battles

1.4
Total War Battles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Total War Battles farklı oyun modlarıyla heyecan yaratan, sıra tabanlı bir savaş oyunudur.

Total War Battles iOS ve Android platformları için indirilebilir olan ve samuray savaşlarını konu alan bir strateji oyunudur. Sıra tabanlı ilerleyen oyunda iyi hazırlanmış görsel efektler ve animasyonlar oyundan alınan keyfi artırıyor. Sıra tabanlı oyunların bazıları aksiyon eksikliği çekiyor fakat bu oyunda her şey dozunda ayarlanmış.

Oyunda düşman saflarını aşabilmek için güçlü bir orduya sahip olmak gerekiyor. Güçlü bir orduya sahip olmak için de güçlü bir ekonomiye sahip olmak gerekmekte. Bu yüzden kaynakları verimli bir şekilde kullanmak gerekiyor. Kurduğumuz üslerde kaynak bulmalı ve bu kaynaklarla ordumuzu güçlendirmeliyiz.

Oyunda farklı oyun modları yer almakta. İster ana hikaye üzerinde ilerleyebilir isterseniz de skirmish modunda rakibinizle tekli maçlar yapabilirsiniz. Ana hikaye üzerinde 10 saatlik bir oynanış süresi sunulmakta. Oyunda arkadaşlarınza karşı mücadele edebileceğiniz 1v1 modu da yer alıyor. Bu modda savaş yapabilmek için arkadaşınızla aynı ortamda bulunmanız gerekmekte.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Total War Battles ücretli olarak sunuluyor fakat parasını sonuna kadar hak ediyor.

YORUMLAR