Train Runner

Train Runner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    20

  • Üretici

    Parrotgames

Tren vagonları üstünde geçen ücretsiz bir sonsuz koşu arıyorsanız Train Runner aradıklarınızın tümünü veriyor.

Sonsuz koşu oyunlarına doyamıyorsanız iPhone ve iPad cihazlarınız için biçilmiş kaftan bir oyun olan Train Runner ile buluşmanızın vakti belki geldi de geçiyordur. Minimalist grafiklerle hazırlanmış bir oyun olan Train Runner, isminin de bize anlattığı gibi, tren vagonlarının üstünde geçen aksiyon dolu bir koşu macerasını sahneliyor. Yeterince iyi refleksleriniz ve yeterince güçlü sabrınız varsa bu maceraya da atlayıp nasıl bir demirle işlendiğinizi gösterebilirsiniz. Sıradışı bir oyun olsun istiyorsanız, bu oyunda ekranı dik açıyla tutarak oynuyorsunuz. Bu nedenle ileride yer alan engelleri yeterince iyi göremiyor olsanız da durum çok büyük bir oyun zevkini kaybetmenize neden olmayacaktır.

Kontrol seçenekleri son derece sade olan oyun sizden tek bir beklentiyle geliyor. Karakteriniz kendiliğinden koşan serseri bir mermi gibi ama engellere toslamaması için sizin doğru zamanlamalarda zıplamanız gerekiyor ve bunu gerçekleştirebilmek için ekranın herhangi bir yerini tıklamanız yeterli olacaktır. Puan odaklı bir oyun mekaniğiyle karşı karşıya olduğumuz düşünülecek olursa biraz hırs yapıp oyunu elinizden düşürememe ihtimaliniz de çok olası.

Tamamen ücretsiz bir sonsuz koşu oyunu oynamak için gönlünüzde hala hazır bir yer duruyorsa Train Runner sizi pişman etmeyecektir. Yine öğrenmesi çok kolay ama uzmanlaşması dünya azabı olan bir oyun ile karşı karşıyayız.

YORUMLAR