Transformers Rescue Bots: Disaster Dash 1.0 (ios)

Transformers Rescue Bots: Disaster Dash

1.0
Transformers Rescue Bots: Disaster Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Transformers Rescue Bots: Disaster Dash, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Transformers Rescue Bots: Disaster Dash, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir aksiyon oyunudur. Engellerle dolu bölümere sahip olan oyunda dünyayı kötülüklerden korumanız gerekiyor.

Aksiyon dolu sahnelere sahip bir oyun olarak karşımıza çıkan Transformers Rescue Bots: Disaster Dash, birbirinden zorlu bölümleriyle dikkatimizi çekiyor. Macera ve aksiyon dolu bir kurguya sahip olan oyunda dünyayı kötülüklere karşı savunuyorsunuz. Dikkatli olmanız ve insanları kurtarmanız gereken oyunda zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz. Robot ve araba arasında geçişler yapabildiğiniz oyunda yer alan mekanikler de oldukça etkileyici diyebiliriz. Özel güçlerin yer aldığı bu zevkli Transformers oyununu mutlaka denemelisiniz. Optimus Prime, Bumblebee gibi efsane robotları kontrol edebileceğiniz oyunda harika zaman geçirebiliyorsunuz. Eğer Transformers filmini beğenerek izliyorsanız bu oyun tam size göre diyebilirim.

Transformers Rescue Bots: Disaster Dash oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.