Trial Xtreme 4 1.3 (ios)

Trial Xtreme 4

1.3
Trial Xtreme 4
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    215

  • Üretici

    Deemedya

Trial Xtreme 4 karşımıza kaliteli ve tamamen ücretsiz olarak sunulan bir motosiklet oyunu olarak çıkıyor.

Trial Xtreme 4 birçok oyunseverin favori motosiklet oyunu serilerinden olan Trial Xtreme'in son versiyonu. Hem iPad hem de iPhone cihazlar üzerine tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyunda birbirinden zorlu parkurlarda mücadele veriyor ve rakiplerimizi yenmeye çalışıoyoruz.

Oyuna ilk olarak başlangıç seviyesinde yer alan bir motosiklet ile başlıyoruz. İlk birkaç bölüm alıştırma havasında ilerlediği için bu bölümlerde hem kontrollere alışıyor hem de motorumuzu güçlendirmek için azar azar para kazanıyoruz.

Güçlendirme seçenekleri arasında motor, gövde, tekerlekler, ön ve arka amortisörler bulunuyor. Bu parçaların her biri farklı bir amaca hizmet ediyor. Örneğin motor daha hızlı gitmemizi sağlarken süspansiyonlar daha dengeli bir sürüş imkanı sunuyor.

Oyunda yer alan kontroller herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilecek düzeyde. Motorumuzu ilerletmek için gaz pedalını, durdurmak için fren pedalını kullanıyoruz. Rampalardan dengeli bir şekilde geçebilmek içinse yön tuşlarıyla motora yön vermemiz gerekiyor. Kusursuz çalışan kontrollere ek olarak Trial Xtreme 4'te dikkat çekici bir grafik modelleme anlayışı yer alıyor. Bu tarz oyunlar oynamayı seviyorsanız Trial Xtreme 4'ün gereçekten kaliteli bir yapıya sahip olduğunu hemen anlayacaksınız.

Genel olarak keyif veren bir oyun olarak tnaımlayabileceğimiz Trial Xtreme 4 ücretsiz olarak bulabileceğiniz en iyi motor yarışı oyunlarından bir tanesi.

YORUMLAR