Trolls: Crazy Party Forest!

Trolls: Crazy Party Forest!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Trolls: Crazy Party Forest!, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir köy kurma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Trolls: Crazy Party Forest!, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir köy kurma oyunu olarak dikkat çekiyor. Birbirinden farklı karakterlere sahip olan oyunda zevkli zamanlar geçiriyorsunuz.

Hoş grafikleri ve kolay oynanışı ile özellikle çocuklarınh hoşuna gidebilecek bir oyun olan Trolls: Crazy Party Forest! ile birbirinden farklı köyler oluşturuyor ve arkadaşlarınızın köylerine misafir olarak gidebiliyorsunuz. Renkli bir ormanda geçen oyunda birbirinden farklı tehlikeler de bizleri bekliyor. İlginç yaratıklar, dans eden bitkiler, aktivite merkezleri, benzersiz köyler ve daha nicesiyle aynı zamanda zorlu bir oyundur. Troll ailesini bir araya getirmeye çalıştığımız oyunda ödüllerinde kilitlerini açıyor ve yüksek puanlara yükseliyoruz. Arkadaşlarınızla zevkli zamanlar geçirmek için oynayabileceğiniz bir oyun olan bu oyunu sakın kaçırmayın.

Trolls: Crazy Party Forest! oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR