Turkish Airlines 1.0.0 (ios)

Turkish Airlines

Turkish Airlines
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
Erkan Calp
Erkan Calp
YORUM YAZ

Turkish Airlines, dünyanın en çok tercih edilen hava yolları şirketinin resmi uygulamasıdır.

Türkiye’nin ilk ulusal uçak firması Turkish Airlines (Türk Hava Yolları) iPhone ve iPad uygulaması ile yerinizden kalkmadan dünyanın dilediğiniz yerine uçuş rezervasyonu yaptırabilir, biletinizi satın alabilir, check-in yapabilir, Miles & Smiles hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Türk Hava Yolları’nın mobil uygulaması, üyelik bilgileriniz ve farklı temalarla şekillenen modern görünümlü arayüz ile geliyor; uçuş öncesi ihtiyacınız olan tüm işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Bilet alma, rezervasyon yapma, rezervasyonu bilete dönüştürme, koltuk seçme ve değiştirme, check-in yapma ve daha onlarca işlemi resmi uygulama üzerinden yapabiliyorsunuz.

Türk Hava Yolları’nın iOS uygulaması oldukça detaylı hazırlanmış. Bilet satın alırken gideceğiniz yerin hava durumunu ayrıntılı olarak görebiliyor, ne kadar mesafe uçacağınızı harita üzerinde animasyonlu olarak görebiliyor, ucunuzu takip edebiliyorsunuz.

Yurt içi ve yurt dışı uçuşlarınızda Türk Hava Yolları’ndan başkasını tercih etmiyorsanız, tüm servislere kolaylıkla ulaşmanızı sağlayan resmi uygulama telefon ve tabletinizde kesinlikle yer almalı.

YORUMLAR