Ultimate Combat Fighting 1.0 (ios)

Ultimate Combat Fighting

1.0
Ultimate Combat Fighting
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ultimate Combat Fighting bol aksiyon sunan bir dövüş oyunudur

Eğer Street Fighter ve Tekken tarzı klasik dövüş oyunlarını seviyorsanız, Ultimate Combat Fighting sizi oldukça eğlendirecek bir dövüş oyunu seçeneği olacaktır.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad mobil cihazlarda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan Ultimate Combat Fighting bize kahramanımızı seçerek bütün dövüş yeteneklerimizi sergileyebilme imkanı veriyor. Oyunda temel amacımız karakterimizle karate, tekvando, boks ve kung-fu gibi birçok farklı dövüş tekniğine sahip rakiple karşılaşarak yenmek ve kara kuşağı elde ederek en güçlü dövüşçü olduğumuzu kanıtlamak. Kara kuşağa giden bu yolda birçok yeni hareketi öğrenerek karakterimizi daha da geliştirebilmemiz mümkün.

Ultimate Combat Fighting farklı ve yaratıcı bir oyun yapısına sahip. Oyundaki özel hareketleri gerçekleştirebilmemiz için parmağımız ile ekranda belirli şekiller çizmemiz gerkiyor. Ultimate Combat Fighting yer alan farklı karakterlerin her birinin kendine özel hareketlere sahip olması oyunu oynanması kolay, ustalaşılması zor bir oyun haline getiriyor.

Ultimate Combat Fighting'de rakiplerimizle birçok farklı mekanda dövüşebilmekteyiz. Eğer iOS işletim sistemine sahip cihazınızda güzel vakit geçirmek istiyorsanız Ultimate Combat Fighting oldukça doğru bir seçim olacaktır.

YORUMLAR