Vidivodo

Vidivodo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vidivodo, iPhone ve iPad cihazlarınızda birbirinden güzel videolar izleyip paylaşabileceğiniz bir eğlence uygulamasıdır.

Vidivodo, ülkemizde oldukça popüler olan internet sitesinin, mobil platformlar için çıkmış olan eğlence uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizde kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, birbirinden güzel video içeriğe ulaşabilme imkanına sahipsiniz. Oldukça iyi bir tasarıma sahip olan uygulamada, gerçek anlamda iyi vakit geçirebileceğinizi söyleyebilirim.

Video izleme ve paylaşma uygulamalarının günümüzde çok önemli bir yer tuttuğunu söylemem gerekiyor. Zira kullanıcıların son dönemde video içeriğe olan talepleri azımsanmayacak derecede fazla olmaya başladı. Vidivodo'da 2007 yılından beri internette faaliyet gösteren en popüler ve güncel videoların paylaşıldığı bir platform. Aslında hepimiz bir şekilde tanıyoruz ama mobil platformlara çıkış yaptığından artık daha fazla aşır neşir olacağımız kesin diyebilirim. Ayrıca siz de video üretiyorsanız Vidivodo üzerinden paylaşarak geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. 

Vidivodo uygulamasını iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızdan ücretsiz indirebilirsiniz. İstediğiniz kategori arasında geçişler yaparak, eğlenceli vakit geçirmek isterseniz denemenizi kesinlikle öneririm. 

YORUMLAR