Vodafone Güvenli Depo 1.0 (ios)

Vodafone Güvenli Depo

1.0
Vodafone Güvenli Depo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vodafone Güvenli Depo, iPhone rehber, mesaj, fotoğraf ve video yedekleme uygulaması.

Vodafone Güvenli Depo, iPhone rehber, mesaj, fotoğraf ve video yedekleme ve geri yükleme işlemini başarılı bir şekilde yapabilen bulut depolama uygulaması. Vodafone’lu olarak giriş yapmanızla birlikte ücretsiz 1GB depolama alanına sahip olabileceğiniz uygulamada otomatik yedekleme seçeneği de bulunmakta.

Vodafone’un veri yedekleme uygulaması cihaz değişimi yapıldığında en büyük sorunlardan biri olan rehber, mesaj ve fotoğraf – videoların uçup gitmesi sorununu çözüyor. Tüm önemli verilerinizi sıkıntısız bir şekilde yedekleyip dilediğiniz vakit geri yükleyebiliyorsunuz. Ayrıca ister WiFi ister mobil internet bağlantınız kullanılarak rehber ve medyalarınızın otomatik yedeklenmesini sağlayabiliyorsunuz. Otomatik yedekleme özelliği rehbere yeni kişi eklendiğinde, fotoğraf ve video çekildiğinde her seferinde uygulamaya giriş yapma zorunluluğunu ortadan kaldırdığından harika olmuş.

Not: Ücretsiz 1GB depolama alanı sunuluyor. Rehber ve mesajları yedeklemek için yeterli bir alan elbette ancak keşke biraz daha fazla alan verilseydi. Unutmadan, uygulamayı Online Self Servis bilgilerinizle giriş yaparak kullanıyorsunuz.

YORUMLAR