Volleyball Champions 3D 2014 5.6 (ios)

Volleyball Champions 3D 2014

5.6
Volleyball Champions 3D 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Volleyball Champions 3D 2014, iPhone ve iPad'inizde ücretsiz oynayabileceğiniz ufak boyutlu ve eğlenceli bir voleybol oyunu.

Volleyball Champions 3D 2014, iOS tabanlı iPhone ve iPad’inizde arkadaşlarınıza karşı oynayabileceğiniz veya yapay zekayı karşı karşınıza alabileceğiniz bir voleybol oyunu arıyorsanız tercih edebileceğiniz en iyi yapımlardan biri.

Hem klasik hem de kum voleybolunu tablet ve akıllı telefonlarımıza taşıyan ender yapımlardan biri olan Volleyball Champions 3D 2014 oyununda tek başınıza kariyer yapabildiğiniz gibi ister çevrimiçi olarak isterseniz de aynı cihaz üzerinden bir arkadaşınızla beraber oynayabiliyorsunuz.

Orta halli görseller sunan oyunda maçlarda olabildiğince yüksek performans göstermeniz son derece mühim. Çünkü kazandığınız parayı sadece online turnuvaları açmak veya başka sahalarda oynamak için kullanmıyorsunuz. Aynı zamanda oyuncunuzun hız, servis, atak ve savunma yeteneklerini ileri seviyeye taşımak için altınlarınızı harcamanız gerekiyor. Oyuncunuzun her yönünü ayrı ayrı farklı antrenmanlarla geliştirebiliyorsunuz. Tabii ki bu antrenmanların hepsini tek çırpıda yapmanız mümkün değil. Oyuncunuzu geliştirebilmenin yanında özelleştirme şansına da sahipsiniz. Yüzü, ten rengi, forması, ayakkabısı gibi diğer spor oyunlarında karşımıza çıkan özelleştirme seçenekleri mevcut. Tüm bunların gerçek parayla yapılmıyor olması da oyunun en beğendiğim yanı oldu.

Tek bir oyuncuyu yönlendirmemize izin veren oyunda oyuncu bizim kontrolümüz dışında hareket ediyor. Bize sadece atışları karşılamak veya atış yapmak kalıyor. Hem atış yaparken hem de atışları karşılarken basit kaydırma hareketlerini kullanıyorsunuz. Oyunun başına konulan alıştırma bölümü ise oyuna çok daha kısa sürede adapte olmanıza yardımcı oluyor.

iPhone ve iPad'iniz için ücretsiz ve basit kontrollere sahip ancak zevkli oynanış sunacak bir voleybol oyunu bakıyorsanız Volleyball Champions 3D 2014 oyununu tavsiye ederim.

YORUMLAR