Volleyball Championship 2014 1.4.3 (ios)

Volleyball Championship 2014

Volleyball Championship 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Volleyball Championship 2014, turnuvalarda 24 takımla karşı karşıya gelebileceğiniz zevkli bir Android voleybol oyunu ve ücretsiz.

Volleyball Championship 2014, 24 takım arasından dilediğinizi seçip ödüllü turnuvalara katılabileceğiniz bir voleybol oyunu ve de hem iPhone hem de iPad’lerde oynanabilecek şekilde hazırlanmış. 

Kuşbakışı kameradan yenilikçi hareket destekli kontrol sistemiyle oynanan eğlenceli bir voleybol oyunu olarak karşımıza çıkan Volleyball Championship 2014, ücretsiz olarak oynayabilir olan en zevkli spor oyunları arasında. Her ne kadar kontrol sistemine, oynanışa alışması biraz zaman alsa da turnuvalara katılmak çok heyecanlı. 20’den fazla takımla karşılacağınız online turnuvalar bölümü oldukça detaylı hazırlanmış. Takım seçimi yapmanın haricinde rakibinizin zorluk düzeyini ve maçların kaç setten oluşacağını da ayarlayabiliyorsunuz.

Şampiyonluk kupasını alarak dünyanın en iyi voleybol takımı olduğunuzu göstermeniz gereken oyun oynanış olarak benzerlerinden çok farklı diyebilirim. Tepeden gördüğünüz oyuncuların kontrolü tamamen elinizde değil. Oyuncularınız rakibin topuna göre kendilerine pozisyon beliriyor. Siz sadece arkadaşınıza pas çıkarıyor, servis atıyor veya rakibin atışlarını karşılıyorsunuz. Oynanış kulağa basit gelse de bir süre alışma gerektiriyor ve deneyim kazanabileceğiniz tek mod turnuvalar. Evet, ilginç bir şekilde hızlı maç seçeneği aktif değil ve interaktif alıştırma bölümü konulmamış.

Orta kalitede görseller sunan Volleyball Championship 2014, sadece turnuva moduyla karşımıza çıksa da oynanışın alışılmayacak kadar çok zor olmaması ve zevkli olmasıyla, farklı kamera açısından oynama seçeneği sunmasıyla tercih edilebilir. Hem iPhone hem de iPad’lerle uyumlu olması ve de ücretsiz olması da oldukça güzel.

YORUMLAR