Volt

Volt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Facebook profilinizi kullanarak üye olduğunuz bu uygulama ile gideceğiniz yere giden araba sahiplerini bularak birlikte yolculuk yapabilirsiniz.

Volt ücretsiz olarak sunulan ve son zamanlarda giderek popüler hale gelen bir yolculuk sistemini başarıyla devam ettiren uygulamalardan bir tanesi. Uygulama temel olarak kullanıcıları arasında sosyal bir etkileşim ağı kuruyor ve arabaya ihtiyacı olanlara araç buluyor. Elbette bu tarz bir deneyim için güven ön planda olmalı. Bu sebeple uygulamanın yapımcıları Facebook profil bağlantısı eklemeyi zorunlu kılmış.

Facebook profilinizi uygulamaya ekleyerek diğer kullanıcılarla bağlantı kurabiliyorsunuz. Okuldan eve dönmek için bir araca mı ihtiyacınız var? Volt'u kullanarak aynı yöne giden sürücülerden bunu rica edebilirsiniz. Bunun tam tersi de geçerli. Aracınızda boş koltuk varsa onları insanlığa faydalı olmak için kullanabilirsiniz.

Uygulamada istediğiniz kullanıcıları aracınıza davet edebilir istemediklerinizi de reddedebilirsiniz. Daha da eğlenceli tarafı, aracınızda yolculuk edenleri oylayabiliyorsunuz. Bu da onların hanesine artı puan olarak yazılıyor. Daha güvenli bir kullanım istiyorsanız gizlilik ayarlarından dilediğiniz seçenekleri seçebilirsiniz.

Son derece eğlenceli bir deneyim vaat eden Volt hem insanlara faydalı olabileceğiniz hem de eğlenceli vakit geçirip yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz bir uygulama.

YORUMLAR