War Machines Tank Shooter Game 1.7.6 (ios)

War Machines Tank Shooter Game

War Machines Tank Shooter Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

War Machines Tank Shooter Game mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur

War Machines Tank Shooter Game oyunculara diğer oyunculara karşı savaşabilme imkanı veren bir mobil tank savaşı oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir tank oyunu olan War Machines Tank Shooter Game'de oyuncular online asvaş arenalarına katılarak dilerlerse takımlar halinde, dilerlerse tek başlarına savaşabilmekteler. Oyunun güzel yönü bize ülke seçebilme imkanı verebilmesi. Bu sayede ülkemizi temsil eden tanklarla savaş alanında yeteneklerimizi konuşturabiliyoruz.

War Machines Tank Shooter Game oyunculara savaşları kazandıkça kullandıkları tankları geliştirip daha da ölümcül hale getirebilme imkanı veriyor. Oyun içinde farklı tank türleri yer almakta. Bu tanklardan kimileri hızlı ve çevik yapıya sahip ve kolayca manevra yaparak düşmanları üzerinde üstünlük sağlayabiliyor. Kimi tanklar da sahip oldukları yüksek atşe gücü sayesinde avantaj kazanabiliyorlar. Kendinize uygun tankı seçip geliştirebilmektesiniz.

War Machines Tank Shooter Game'in ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir. Oyunda 3 dakikalık hızlı savaşlar yapabiliyorsunuz.

YORUMLAR