Warship Battle: 3D World War 2 0.9.1 (ios)

Warship Battle: 3D World War 2

Warship Battle: 3D World War 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Warship Battle: 3D World War 2 bolca aksiyon içeren bir deniz savaşı oyunudur

Warship Battle: 3D World War 2 eğer mobil cihazlarınız üzerinde güzel grafiklere sahip bir deniz savaşı oyunu oynamayı düşünürseniz hoşunuza gidebilecek bir 2. Dünya Savaşı oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu savaş oyunu bize 2. Dünya Savaşı dönemlerinde yaşanmış efsanevi savaşlara katılabilme imkanı veriyor. Oyuna döneme özgü dev savaş gemilerinden birini seçerek başlıyoruz ve ardından düşman ile açık denizlerde ve körfezlerde çarpışmaya başlıyoruz. Bize verilen görevleri tamamladıkça yeni savaş gemilerinin kilidini açabiliyoruz. Ayrıca savaş gücümüzü artırabilmek için gemimizi geliştirebiliyor ve yeni silahlarla donatabiliyoruz.

Warship Battle: 3D World War 2'de deniz üzerinde düşman gemileriyle savaşırken bir yandan da havadan bize saldıran düşman uçaklarıyla mücadele ediyoruz. Oyundaki savaşların oldukça civcivli geçtiğini belirtmekte fayda var. Gemiyi dış kamera açısından yönettiğiniz oyunda sürekli çatışma içerisinde kalmaktasınız.

Warship Battle: 3D World War 2'nin grafikleri oldukça yüksek kaliteye sahip. Eğer savaş oyunlarını seviyorsanız Warship Battle: 3D World War 2 kaçırmamanız gereken bir oyun.

YORUMLAR