We Heroes

We Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    33

  • Üretici

    Elex-Tech

We Heroes iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir macera RPG.

We Heroes, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici ve heyecan dozu yüksek bir PVP tabanlı RPG. We Heroes'un tamamen ücretsiz olarak sunulduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Rol yapma oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlere hitap eden bu oyunda birbirinden özel güçlere sahip olan karakterleri takımımıza katmaya ve rakiplerimizi yok etmeye çalışıyoruz. Oyunda tam tamına 100 bölüm yer alıyor. Bu bölümler 8 farklı kısma ayrılmış bir şekilde sunuluyor. Tahmin ettiğiniz gibi bölümler kolaydan zora doğru sıralanmış. Bölümler geçtikçe yepyeni karakterler açıyor ve onları takımımıza katabiliyoruz.

Oyunda başarılı olabilmek savaş alanına çıkarttığımız kahramanların özel yeteneklerini ve düşman stratejisini hesaba katarak hareket etmemiz gerekiyor. Sırayla yapacağımız saldırılarda kim daha fazla hasar verirse o taraf avantajlı konuma geçiyor.

Oyunda kullanılan kontrol mekanizması işleri mümkün olduğunca basitleştirmek ve oyun keyfini sekteye uğratmayacak şekilde hazırlanmış. Basit ekran dokunuşlarıyla karakterlerimizin özel güçlerini kontrol edebiliyoruz.

We Heroes'un en can alıcı noktalarından bir tanesi de gerçek rakiplere karşı oynuyor oluşumuz. Bu sayede hem arkadaşlarımıza hem de dünyanın her yerinden oyunculara karşı gücümüzü gösterme şansına sahip oluyoruz. Macera RPG türü oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız ve bu kategoride oynayabileceğiniz kaliteli ve ücretsiz oyun arıyorsanız We Heroes'u denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR